Loading...

PhD Monika Jaworska (POLAND)

Scientific Council of Experts UABE

  • Address Info
    Ukraine, 01001, Kyiv, street. Patorzhinsky 4/8
  • Education:
    PhD

PERSONAL EXPERIENCE
Scientific Council of Experts UABE
Nationality: Poland

Doctor of Economical sciences.

Моnika Jaworska (Моніка Яворська) –  доктор,  професор, директор  філії  Гуманітарно-економічної академії в Лодзі. Викладач у Львівському університеті бізнесу та правау Львові.

Доктор  економічних наук  – паспорт спеціальністі  08.00.03  економіка та управління національним господарством  (Національний університет водного господарства та природокористування – НУВГП).
Доктор наук в області адміністративного управління. Професор –  Міжнародна економіка (International Personnel Academy – IPA). Магістр педагогіки та управління.
Автор монографій  «Гармонізація адміністрування у сучасному вищому навчальному заккладі: відповідь на заклики часу» та  «Розвиток освіти і науки як складової національної економіки».
Редактор  науковий  при  науковому  видавництві «Sophia», автор і співавтор багатьох наукових робіт і статей в галузі педагогіки, управління та економіки в журналах   як   вітчизняних, так і іноземних, що знаходяться в базі даних Scopus i Web of Science. Впродовж  одинадцяти  років  –  регіональний директор  філій Суспільної академії наук в Лодзі,  навчальні центри  яких  розташовані  в Кракові та Олькушу.
Наукові інтереси: інноваційні інструменти адміністративного управління в системі освіти, екологічна економіка,  вплив науки на розвиток економіки.

EXPERIENCE

MANAGEMENT 80%
ECOLOGY 86%
WATER MANAGEMENT 75%